20212223242526
2728293031
Архів новин

Головна » Міжнародні змагання
В польській Ченстохові та у британському Кінгс Лінн пройшли відповідно перший та другий півфінали Командного Чемпіонату Світу. У Ченстохові місце у фіналі собі запевнели господарі, польська збірна набрала 48 пкт. відправивши австралійську (34 пкт) та латвійську (27 пкт) команду у рейс-офф. Російська збірна не була у своєму найкращому складі, тому набрала лише 14 пкт. У Великобританії на другому півфіналі перемогу здобули датчани набравши 49 пкт і потрапили також до фіналу, який пройде 20-го липня в Празі. Збірна Великобританії (35 пкт) та США (24 пкт) також будуть змагатися у рейс-оффі 18-го липня в Празі щоб здобути останню путівку до фіналу.
Категорія: Міжнародні змагання | Переглядів: 992 |  Дата: 16.07.2013 | Коментарі (0)

Дарсі Вард з Австралії був найкращим у Копенхагені під час Гран-Прі Данії. Здобувши перемогу у фіналі він набрав 19 пкт. Матей Загар, який спричинив падіння Еміля Сайфутдінов та Андреаса Йонссона, був виключений зі свого першого заїзду, проте всі наступні заїзди призвели до 2-ої сходинки пєдесталу - 13 пкт. Кріс Холдер був третім у фінальному заїзді - 14 пкт. Еміль Сайфутдінов незважаючи на падіння в загальному заліку був п'ятим набравши в сумі 13 пкт.

Ярослав Хамель здобув перемогу у домашньому Гран-Прі у Гожуві. Перемога у фіналі з 14 пкт для Ярослава, Кріс Холдер був другим з такою ж самою кількістю пунктів, третю сходинку посів Тай Воффінден - 12 пкт., Грег Хенкок був останнім у фінальному заїзді - 12 пкт. Незважаючи на відсутність Еміля Сайфутдінова у фіналі він набрав найбільшу кількість пунктів цього дня - 15 пкт.

Еміль Сайфутдінов переміг на етапі Гран-Прі Великобританії у Кардіфі, набравши 14 пкт. він потрапив на перше місце загального заліку - 69 пкт. Другим у фіналі був Нільс Крістіан Іверсен - 16 пкт. Кшиштоф Каспжак намагався потрапити на першу сходику пєдесталу проте допустив помилку та завершив фінальний заїзд третім, набравши в сумі 13 пкт.

В польському Гожуві, в суботу 15-го червня пройде черговий етап циклу Гран-Прі. На стадіоні імені Едварда Янцажа о 19:00 за місцевим часом буде розпочато Гран-Прі Польщі. 18 років тому в польському Вроцлаві був проведений перший етап сучасного циклу Гран-Прі, перемогу на цьому етапі здобув саме Томаш Голлоб. Проте перед польським етапом буде також проведений Гран-Прі Великобританії в Кардіффі, змагання розпочнуться в 1 червня о 18:00 за місцевим часом.

Еміль Сайфутдінов переміг на черговому етапі Гран-Прі в шведському Гетеборзі. Набравши 17 пунктів в основних заїздах він був кращим за Кріса Холдера, який набрав 14 пкт. та посів друге місце у фіналі, третім у фінальному заїзді був Нікі Педерсен з 12 пкт. Останнім у фіналі був Ярослав Хампель, який проте у основних заїздах набрав 15 пунктів.

Міжнародна федерація мотоспорту оголосила список учасників Фіналу Особистого Чемпіонату світу серед юніорів, який пройде 13 жовтня в чеському Пардубіце. Свято спідвею в Пардубіце доповнять такі турніри, як "Золота Стрічка" - 12 жовтня та "Золотий Шолом" - 14 жовтня.

Кріс Холдер у фінальному заїзді Гран-Прі Європи в полському Лєшно на стадіоні ім. Альфреда Смочика був кращим за Томаша Голлоба та Ярослава Хампеля, яки зі старту виглядали непереможними. Андреас Йонссон, який показував чудовий результат на протязі всієї гонки був четвертим у фінальному заїзді.

В найближчу суботу, в польському Лєшно на стадіоні імені Альфреда Смочика пройде другий етап Гран-Прі, початок змагань запланований на 20:00. Рекорд треку в даний момент належить Янушу Колодзєю, який проїхав заїзд 12 вересня 2010 року у матчі між Унією з Лєшно та Унібаксом з Торуня за 58,04 сек.

На першому гран-прі сезону американець Грег Хенкок здобув перемогу в Ново-Зеландському Окленді, здобувши 22 пкт. та перше місце у фіналі,  другим на фінальному заїзді був Ярослав Хампель з Польщі, третю сходинку посів Нікі Педерсен, а заключним у фінальному заїзді був австралієць Джейсон Крамп.